| Naam van het product | KR40086521 Rubberen spoor |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Maak | John Deere |
| Sleutelwoorden | Rubberen spoor-/onderstelonderdelen |
| Naverkoopservice | Online ondersteuning |
| Naam | Trace Chain Guard voor Hitachi ZAX870 |
|---|---|
| MOQ | 2 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Merken | Echoo |
| Merk | ECHOO |
|---|---|
| Garantietijd | 12 maanden |
| Materiaal | 35MnB |
| Type | vogele pavare |
| Kleur | ZWART |
| Schuringsweerstand | Hoog |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Breedte | 320 mm of 12"59 inch |
| Hoogte | 86 |
| Breedte | 450 mm of 18" |
|---|---|
| Verbindingen | 58 of 56 |
| Hoogte | 86 |
| Schokabsorptie | Hoog |
| Slijtvastheid | Hoog |
| Toepassing | Hyundai-landingsgesteldelen |
|---|---|
| model | R35 - 7 |
| naam | R35 - 7 de mini assy schoen van het graafwerktuigspoor/spoorverbinding met schoen |
| garantietermijn | 1 jaar |
| De breedte van de spoorschoen | 300 mm |
| naam | EX100 de groep van het staalspoor/spoorketting assy voor Hitachi-graafwerktuig |
|---|---|
| model | EX100 |
| garantietermijn | 1800 uren |
| Voorraad | Ja |
| proces | Gieten |
| Toepassing | Hyundai-landingsgesteldelen |
|---|---|
| Model | R15-5 |
| NAAM | R15-5 de mini assy schoen van het graafwerktuigspoor/spoorverbinding met schoen |
| Garantietijd | 1 jaar |
| De breedte van de spoorschoen | 230mm |
| Toepassing | yanmar landingsgesteldelen |
|---|---|
| Model | VIO30 |
| NAAM | vio30 de mini assy ketting van het graafwerktuigspoor/spoorverbinding assy voor yanmar |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Grootte | Volg strikt OEM |
| Product Name | Track Chain |
|---|---|
| Keywords | Steel Track / Track Chain / Track Link |
| Application | For mini Excavator/digger |
| Condition | 100% New |
| Warranty | 1 Year |