| naam | Bobcatt300 Tand 6 Gat 17 het landingsgesteldelen van de Tand minilader |
|---|---|
| Gaten | 16h |
| machine | compacte spoorlader |
| tanden | 17T |
| kleur | Black |
| naam | De rol drievoudige flens van het Bobcatt300 Minispoor voor miniladervervangstukken |
|---|---|
| Pakket | houten doos, houten pallet |
| machine | compacte spoorlader |
| OEM merk | BOBCAT |
| Maat | Volg strikt OEM |
| model | T200 |
|---|---|
| machine | compacte spoorlader |
| Hardheid | HRC52-56 |
| Materiaal | 50Mn |
| Fabrikant | Echoo |
| naam | Van de de Bulldozerd20 Tand van KOMATSU van het de Bulldozerlandingsgestel van de de Delenlat van de |
|---|---|
| Modelaantal | D20 |
| merk | Echoo |
| OEM merk | Komatsu |
| Hardheid | HRC52-56 |
| naam | Rol van de D20d21 D20A D21A D21P D20P de Hoogste drager |
|---|---|
| Modelaantal | D20 D21 D20A D21A D21P D20P |
| merk | Echoo |
| OEM merk | Komatsu |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | CT331 CT333G IDLER |
|---|---|
| Sleutelwoord | Front Idler |
| Machines | compacte spoorlader |
| Hardheid | HRC52-56 |
| Materiaal | 50Mn |
| Naam van het product | 864 Motor voor de laatste aandrijving |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische spoormotoren / eindaandrijvingen |
| Kleur | Zwart |
| Model | 864 |
| Merken | Echoo |
| Naam van het product | 239D3 Hydraulische spoormotoren |
|---|---|
| Toepassing | Voor onderstelonderdelen CTL |
| Model | 239D3 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwoorden | Spoor aandrijving motor / Spoormotoren |
| Naam van het product | 317G Motor met spoor aandrijving |
|---|---|
| Model | 317 g |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Voor compacte spoorladers |
| Sleutelwoorden | Eind aandrijvingsmotor / hydraulische spoormotoren |
| Naam van het product | 150TR Finale aandrijving |
|---|---|
| Model | 150TR |
| Sleutelwoorden | Spoor aandrijving motor / Spoormotoren |
| Toepassing | Voor onderstelonderdelen CTL |
| Kleur | Zwart |