| Productnaam | Rubberen spoor |
|---|---|
| Slijtvastheid | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Hoogte | 86 |
| Breedte | 320 mm of 400 mm |
| Breedte | 450 mm of 18" |
|---|---|
| Verbindingen | 58 of 56 |
| Hoogte | 86 |
| Schokabsorptie | Hoog |
| Slijtvastheid | Hoog |
| Naam van het product | 93G1028 Boltsegment T870 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Deelnummer | 93G1028 |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Merken | Voor Bobcat |
| Naam | Trackspanningsinstallatie voor Bobcat 341C Mini Digger chassiscomponent |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Type kussen | Verstelbaar |
| Naam | Spoorspanningscilinder voor Yanmar SV05 Mini Graafmachine Chassis Component |
|---|---|
| Type kussen | Verstelbaar |
| Kwaliteit | Hoog |
| Grootte | OEM-producten |
| Kleur | Zwart |
| Naam | JSA0070 Montage van spoorregelaar Mini-graafmachine chassis bevestigingen |
|---|---|
| Materiaal | 45Mn |
| Standaard | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | hoog |
| technologie | Vervaardiging |
| model | KMOATSU PC40FR-2 |
|---|---|
| garantietermijn | 1 jaar |
| Materiaal | 40Mn2 |
| Toepassing | Het Minigraafwerktuig van KOMATSU |
| kleur | Black |
| model | KMOATSU PC27MR-2 |
|---|---|
| formaat | Volg strikt OEM |
| Materiaal | 40Mn |
| Toepassing | Het Minigraafwerktuig van KOMATSU |
| kleur | Black |
| Schuringsweerstand | Hoog |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Breedte | 700mm |
| Hoogte | 100mm |
| Slijtvastheid | Hoog |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Breedte | 450 mm of 18" |
| Pitch | 86 mm |