| Naam | Top Roller compatibel met JCB 802 Mini Graafmachine Onderstel |
|---|---|
| Materiaal | 45Mn |
| Voorwaarde | 100% Nieuw |
| Afmaken. | Glanz |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Productnaam | Deeltjes |
|---|---|
| Model | JD35 mini graafmachine |
| Sleutelwoorden | Sprocket / Chain Sprocket / Drive Sprocket |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Machines | mni-graafmachine |
| Productnaam | Deeltjes |
|---|---|
| Model | U55-4 Mini Graafmachine |
| Sleutelwoorden | Sprocket / Chain Sprocket / Drive Sprocket |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Machine | mni-graafmachine |
| Naam van het product | Deeltjes |
|---|---|
| Model | ZX35U-3 mini graafmachine |
| Sleutelwoorden | Sprocket / Chain Sprocket / Drive Sprocket |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Machines | mni-graafmachine |
| merk | Echoo |
|---|---|
| naam | hitachi ex60-2 van het het graafwerktuiglandingsgestel van de spoorrol minidelen ex60-2 mini het Spo |
| Afwerking | glad |
| Toepassing | Minigraafwerktuiglandingsgestel |
| garantietermijn | 1 jaar |
| Productnaam | Rubberen spoor |
|---|---|
| Breedte | 320 mm of 400 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Verbindingen | 52 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam | Rubberen spoor voor Airman HM15 Compact Excavator Onderstelonderdelen |
|---|---|
| Grootte | 230X48X66 |
| Materieel | Natuurrubber |
| Onderhoud | Laag |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam van het product | Caterpillar CAT 303 CCR bovenste roller mini graafmachine onderstel frame |
|---|---|
| Deelnaam | Top/Opper/Carrier roller |
| Appilcation | Graafmachine |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Technologie | Smieden Giet / gladde afwerking |
| Breedte | 300 mm |
|---|---|
| Hoogte | 86 MM. |
| Verbindingen | 49 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Treksterkte | Hoog |
| Naam | Rubberen spoor geschikt voor onderstelonderdelen van Yanmar YB121U mini-graafmachine |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Afmeting | OEM-producten |
| Weerstand tegen chemicaliën | Hoog |
| Langlevend | Duurzaam en langdurig |