| naam | kh30 dragen van het graafwerktuigdelen van rolkubota de mini hoogste rol |
|---|---|
| garantietermijn | 1 jaar |
| Materiaal | Staal |
| Fabrikant | Kubota |
| kleur | Zwarte of Geel |
| Naam | Trackspanningsinstallatie voor Bobcat 341C Mini Digger chassiscomponent |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Type kussen | Verstelbaar |
| naam | Rubberen spoor geschikt voor Yanmar VIO25-3 Mini-graafmachine onderdelen |
|---|---|
| Materieel | Rubber |
| Specificatie | 300x55,5x78 |
| Voorwaarde | 100% Nieuw |
| Weerstand tegen slijtage | Sterk |
| merk | Echoo |
|---|---|
| Materiaal | 50Mn/40MnB |
| Voorwaarde | Nieuwe Voorwaarde |
| Fabricage | OEM |
| model | TB070 TB285 |
| Schuringsweerstand | Hoog |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Breedte | 320 mm of 12"59 inch |
| Hoogte | 86 |
| Productnaam | Rubberen spoor |
|---|---|
| Slijtvastheid | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Hoogte | 86 |
| Breedte | 320 mm of 400 mm |
| Breedte | 450 mm of 18" |
|---|---|
| Verbindingen | 58 of 56 |
| Hoogte | 86 |
| Schokabsorptie | Hoog |
| Slijtvastheid | Hoog |
| Naam van het artikel | Onderrol voor Yanmar SV08-1 Mini-graafmachine onderstelcomponenten |
|---|---|
| Toepassing | Bouw/opgraven |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 45Mn |
| Technologie | Smieden Gieten/Glanz afwerking |
| Naam | Onderrol voor Yanmar VIO 75-A Mini-graafmachine |
|---|---|
| Sleutelwoord | Onderroller/sporroller |
| Materiaal | 45Mn |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Naam | Track Adjuster Recoil Voor JCB JS160 Mini Excavator Chassis Components |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Onderhoud | Laag |
| Versletenheid | - Ja, dat klopt. |