| naam | Trackketen VLH1/31V VLH1/30V |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Oppervlakte hardheid | HRC52-58 |
| Naam | U55-5 TOP ROLLER |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Oppervlakte hardheid | HRC52-58 |
| Naam | 325/325G TOP ROLLER |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Oppervlakte hardheid | HRC52-58 |
| Naam | 334/334E/334G TOP ROLLER |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Oppervlakte hardheid | HRC52-58 |
| Naam | 335 Top Roller |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Oppervlakte hardheid | HRC52-58 |
| Naam | 425 TOP ROLLER |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Oppervlakte hardheid | HRC52-58 |
| Hoogte | 90mm |
|---|---|
| Model | PC15 |
| De breedte van de spoorschoen | 230mm |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Grootte | Volg strikt OEM |
| naam | BD2G de Rol van de graafwerktuigdrager/de hoogste delen van het rollandingsgestel |
|---|---|
| Modelaantal | BD2G |
| Punt | De Hoogste rol van Mitsubishi |
| Hardheid | HRC52-56 |
| Materiaal | 50Mn |
| naam | Ex300-5 de schoen van het staalspoor assy voor Hitachi-de delen van het graafwerktuiglandingsgestel |
|---|---|
| merk | Echoo |
| OEM merk | Hitachi |
| model | EX300-5 EX300-6 EX300LC-7 EX300-8 |
| PPACKING | Houten doos, standaardverpakking met veiligheid |
| naam | BD2H de Rol van de bulldozerdrager/hoogste rol |
|---|---|
| Modelaantal | BD2H |
| Punt | De Hoogste rol van Mitsubishi |
| Hardheid | HRC52-56 |
| Materiaal | 50Mn |