| Modelaantal | VIO50V |
|---|---|
| Maat | OEM afmetingen |
| garantietermijn | 1 jaar |
| Voorraad | Ja |
| Techniek | smeden |
| Breedte | 400 mm of 16" |
|---|---|
| Hoogte | 86mm |
| Verbindingen | 52 links |
| Slijtvastheid | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Productnaam | ID2076 Voorste idler voor John Deere CTL onderstel reservecomponent |
|---|---|
| Materiaal | 50Mn |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Type | Ondersteldeel CTL |
| Naam van het product | 37C-22-11841 voor Komatsu Rear Idler CTL onderstelonderdelen |
|---|---|
| Materiaal | 50Mn |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Type | Ondersteldeel CTL |
| Productnaam | Volvo ABG 5820 Steunrol Asfalt Paver Chassis Accessoires |
|---|---|
| Hardheid van het oppervlak | HRC52-58 |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Resistentie | Corrosie- en slijtvast |
| prestaties | Verbetert de machineprestaties |
| Naam | Track Spanning Assy Voor Bobcat 341D Mini Digger Chassis Frame |
|---|---|
| Sleutelwoord | Spoorversteller assy / spancilinder |
| Grootte | Volg strikt OEM |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Proces | Smeden en gieten |
| Naam | Spoorspanningscilinder voor Yanmar VIO55-6A Mini Digger Chassis Part |
|---|---|
| Sleutelwoord | Spoorversteller assy / spancilinder |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 45Mn |
| Voorwaarde | 100% nieuwe Voorwaarde |
| Naam | Rubberen spoor voor Airman AX08GL-2 Compacte graafmachine onderdelen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Slijtvastheid | Hoog |
| Sufacebehandeling | Afgerond |
| Naam | 20Y-30-29161XX Spoorregelaar Assy voor onderdelen van het chassis van mini-graafmachines |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Technische | Vervaardiging |
| Kwaliteit | Hoog |
| naam | 300x52.5Kx76 Rubberen spoor voor Airman AX25-1 Chassisonderdelen van graafmachines |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Specificatie | 300x52.5Kx76 |
| Voorwaarde | 100% nieuw |