| Productnaam | AT339868 Motor voor de laatste aandrijving voor John Deere Reman-hydraulische spoormotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | spoormotor / hydraulische spoormotoren |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 50Mn |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Naam van het product | V0621-61510 Eind aandrijving motor voor Kubota skid steer track loader |
|---|---|
| Sleutelwoorden | spoormotor / hydraulische spoormotoren |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 50Mn |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| naam | OEM kwaliteit r110-7 de rol van de spoorbodem voor Hyundai-graafwerktuigdelen |
|---|---|
| model | R110-7 |
| Toepassing | Boorinstallatie, kipwagen, maaimachine, graafwerktuig ect |
| Voorraad | Ja |
| kleur | Black |
| Naam | Voor Volvo EC55B Mini Graafmachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Dragerrol / bovenste rol |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Techniek | Vervaardiging van kunststof |
| Duurzaamheid | Hoog |
| naam | Toproller voor Yanmar VIO 75-A Aftermarket Excavator Carrier Roller Leverancier |
|---|---|
| Sleutelwoord | Dragerrol/toprol/bovenrol |
| Materiaal | 45Mn |
| Technologie | Vervaardiging van kunststof |
| Langlevend | Langdurig |
| Schuringsweerstand | Hoog |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Breedte | 320 mm of 12"59 inch |
| Hoogte | 86 |
| Productnaam | Rubberen spoor |
|---|---|
| Slijtvastheid | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Hoogte | 86 |
| Breedte | 320 mm of 400 mm |
| Naam | KOMATSU pc210-3 tand/kettingstand voor graafwerktuigvervangstukken |
|---|---|
| MODEL | Pc210-3 |
| Type | Graafwerktuiglandingsgestel |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorraad | Ja |
| Breedte | 450 mm of 18" |
|---|---|
| Verbindingen | 58 of 56 |
| Hoogte | 86 |
| Schokabsorptie | Hoog |
| Slijtvastheid | Hoog |
| Naam van het product | 400x86x49B voor BOBCAT T590 rubber track CTL chassis onderdelen |
|---|---|
| Materiaal | rubber |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Type | Ondersteldeel CTL |