| naam | Rubberen spoor geschikt voor Yanmar C30E-2A tracked dumper chassis onderdelen |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Nieuw O Oud | Nieuw |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Naam van het product | Rubberen spoor |
|---|---|
| Model | T175 |
| Maak | YANMAR |
| Sleutelwoorden | Rubberen spoor-/onderstelonderdelen |
| Deel nr. | 172551-05980 |
| Naam van het product | 190 voor JCB Rubber track CTL spoorlader chassis accessoires |
|---|---|
| Materiaal | rubber |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Type | Ondersteldeel CTL |
| Naam van het product | VIO50 Rubberen spoor |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Model | VIO50 |
| Sleutelwoorden | Rubberen spoor-/onderstelonderdelen |
| Naverkoopservice | Online ondersteuning |
| Naam van het product | Rubberen spoor |
|---|---|
| Model | Vio17 |
| Maak | Takeuchi |
| Sleutelwoorden | Rubberen spoor-/onderstelonderdelen |
| Deel nr. | 172A64-38600 |
| Naam | Natuurrubberen spoor voor Yanmar VIO 45-6A Onderstelonderdelen van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Metariaal | Natuurrubber |
| Tractie | Uitstekend. |
| Treksterkte | Hoog |
| Naam | Natuurrubber spoor voor Yanmar VIO 55-6A chassis component Factory prijs |
|---|---|
| Materieel | Natuurrubber |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Weerstand tegen slijtage | Sterk |
| Onderhoud | Rustig aan. |
| Naam van het product | Rubberen spoor 331/45856 voor het onderstel van het accessoire van de JCB CTL-railloader |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Type | Ondersteldeel CTL |
| Naam van het product | Rubberen spoor 331/20042 voor het onderstel van het accessoire van de JCB CTL-trackloader |
|---|---|
| Materiaal | rubber |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Type | Ondersteldeel CTL |
| Naam | Rubberen spoor voor Yanmar VIO 35-5B mini graafmachine onderstel |
|---|---|
| Materieel | Natuurrubber |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Technische | Gieten/smeden |
| Onderhoud | Rustig aan. |