| naam | 102-8151 voor nuttelozer wiel voor het nuttelozere landingsgestel van het graafwerktuigspoor |
|---|---|
| Hardheid | HRC52-56 |
| Toepassing | kruippakjegraafwerktuig |
| Deelaantal. | 102-8151 |
| thermische behandeling | Het doven |
| Toepassing | De delen van het Takeuchilandingsgestel |
|---|---|
| Model | TB125 |
| NAAM | TB125 de mini assy ketting van het graafwerktuigspoor/spoorverbinding assy voor Takeuchi |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Grootte | Volg strikt OEM |
| Toepassing | De delen van het Takeuchilandingsgestel |
|---|---|
| MODEL | TB015 |
| Naam | TB015 de mini assy ketting van het graafwerktuigspoor/spoorverbinding assy voor Takeuchi |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Grootte | Volg strikt OEM |
| naam | Van de de Bulldozerd20 Tand van KOMATSU van het de Bulldozerlandingsgestel van de de Delenlat van de |
|---|---|
| Modelaantal | D20 |
| merk | Echoo |
| OEM merk | Komatsu |
| Hardheid | HRC52-56 |
| Toepassing | yanmar landingsgesteldelen |
|---|---|
| Model | VIO30 |
| NAAM | vio30 de mini assy ketting van het graafwerktuigspoor/spoorverbinding assy voor yanmar |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Grootte | Volg strikt OEM |
| naam | Yanmar vio27-3 hoogste rol/dragerrol |
|---|---|
| Deelmodel | Vio27-3 |
| garantietermijn | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Techniek | Gieten |
| naam | Rol van de D20d21 D20A D21A D21P D20P de Hoogste drager |
|---|---|
| Modelaantal | D20 D21 D20A D21A D21P D20P |
| merk | Echoo |
| OEM merk | Komatsu |
| Garantie | 1 jaar |
| punt | LIEBHERR R900 R310 rupsband |
|---|---|
| Merk | ECHOO |
| Materiaal | 35MnB |
| Vervaardiging | Oem |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Naam van het product | JCB KR32086B521 Rubber Track CTL Loader Track chassis accessoires |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Type | Ondersteldeel CTL |
| Naam van het product | spoorverbinding B27-2A voor Yanmar mini-graver bevestigingsstaal spoor |
|---|---|
| Materiaal | 50Mn |
| Merken | Voor YANMAR |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Toepassing | met een diameter van niet meer dan 50 mm |