| naam | Hitachi ex270-1 spoorketting assy voor zwaar graafwerktuiglandingsgestel |
|---|---|
| model | Ex270-1 |
| garantietermijn | 1 jaar |
| Zeehaven | Om het even welk van de haven van China |
| Materiaal | 40MnB |
| Naam | 450LC Zware graafmachine onderstel onderdelen draagrol |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Technisch | Smeedstuk |
| Model | JD450LC |
| Grootte | OEM-afmetingen |
| naam | PC160 kettingstand/aandrijvingstand voor het graafwerktuigdelen van KOMATSU |
|---|---|
| model | PC160 |
| Beschikbaar | Op voorraad |
| Hardheid | HRC52-56 |
| Garantie | 1 jaar |
| naam | 102-8151 voor nuttelozer wiel voor het nuttelozere landingsgestel van het graafwerktuigspoor |
|---|---|
| Hardheid | HRC52-56 |
| Toepassing | kruippakjegraafwerktuig |
| Deelaantal. | 102-8151 |
| thermische behandeling | Het doven |
| naam | Van het de groeps yanmar compacte graafwerktuig van het Yanmarvio55-6b spoor assy het spoorverbindin |
|---|---|
| Trefwoord | VIO55-6B spoorgroep |
| MOQ | 2 stuks |
| Type | Voor het compacte graafwerktuig van Yanmar |
| Garantie | 12 Maanden |
| NAAM | Van de het spoorgroep van Track Parts SK15 van het Kobelcograafwerktuig compacte het graafwerktuigde |
|---|---|
| Model | SK15 |
| Hoogte | 101mm |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Grootte | Volg strikt OEM |
| Toepassing | Hyundai-landingsgesteldelen |
|---|---|
| Model | R15-5 |
| NAAM | R15-5 de mini assy schoen van het graafwerktuigspoor/spoorverbinding met schoen |
| Garantietijd | 1 jaar |
| De breedte van de spoorschoen | 230mm |
| Beschrijving | B27-2A hoogste rol |
|---|---|
| garantietermijn | 1 jaar |
| Afwerking | glad |
| Materiaal | 50Mn |
| Techniek | smeden |
| NAAM | Het spoorketting van DYNAPAC DF120 C |
|---|---|
| Toepassing | Graafwerktuiglandingsgestel |
| Merk | ECHOO |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Voorraad | ja |
| punt | Het spoorkoppelingketen van LIEBHERR R901 B R911 |
|---|---|
| Merk | ECHOO |
| Materiaal | 35MnB |
| Vervaardiging | Oem |
| Garantietijd | 1 jaar |